Mēs esam no Brasas. Mēs ar to lepojamies. Mēs esam kaimiņi un draugi. Mēs esam radoši. Mēs daram mūsu apkaimi skaistāku, draudzīgāku, skanīgāku, priecīgāku, kārtīgāku. Aicinām arī Jūs pievienoties mums ar savām idejām un labiem darbiem.

Kustībā Rada Brasa brīvprātīgi darbojas vairāk kā 20 ģimenes no Brasas apkaimes. Mums ir svarīgi, lai mēs un mūsu bērni dzīvotu drošā un patīkamā vidē. Mēs uzdrošinamies iziet ārā no mājas, lai saviem spēkiem sakoptu vidi sev apkārt. Mēs priecājamies iepazīties ar saviem kaimiņiem un kopīgi rīkot draudzīgus notikumus. Mēs atrodam laiku, lai atraisītu savu un apkārtējo līdzcilvēku radošumu. Mēs iedibinam jaunas komūnas tradīcijas urbānā vidē. Mēs esam atvērti sadarbībai.

Rada Brasa darbības izmaksas 2016. un 2017. gados līdzfinansēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Radošo kvartālu un teritoriju atbalsta finansējuma konkursa ietvaros.

Līdz 2017. gadam kustība Rada Brasa ir darbojusies nodibinājuma “Kultūras darbnīca” paspārnē. Finansējums lielākai daļai projektu ir piesaistīts ar šī nodibinājuma starpniecību. Kopš 2017. gada novembra ir nodibināta apkaimes iedzīvotāju biedrība “Brasa”, kurā var iestāties jebkurš brasas iedzīvotājs vai juridiska persona, kas darbojas mūsu apkaimē.

Saziņai ar kustību Rada Brasa:

E-pasts: rada.brasa@gmail.com

Tālrunis: +371 29425123 (Inese)

 

Rekvizīti:

Nodibinājums Kultūras darbnīca

Reģ. nr. 40008216887

Sabiedriskā labuma organizācijas statuss (pārbaudīt)

Konts ziedojumiem:  LV19HABA0551038228345 (Swedbank)

Adrese: Hospitāļu iela 30–5, Rīga, LV-1013