HOSPITĀĻU PRĀTI ATGRIEŽAS!

Spītējot faktam, ka nevaram pulcēties klātienē, 21. janvārī sāksim kā HP Covid edition – šajā spēlē būs gan prāta spēles, gan nelieli pastaigu elementi un balvas. Piedalīties aicināts katrs, vienalga, vai viens, vai kā mājsaimniecība, vai draugu komanda.

Pieteikšanās anketa, lai saņemtu jautājumus arī savā epastā: ej.uz/hospitaluprati

Sākot ar 21.janvāri, katru ceturtdienu jautājumi/uzdevumi tiks publicēti gan šeit, RadaBrasa.lv, gan Facebook (fb.com/hospitaluprati), kā arī tiks nosūtīti visiem, kuri būs pieteikušies, uz e-pastu.

Piedalīšanās spēlē ir bez maksas.Dalībnieki atbildes var meklēt mājsēdē savās zināšanās, sazvanoties ar draugiem vai internetā. Risinājuma procesā atradīsiet Slepeno Adresi tepat apkaimē, uz kuru būs jādodas atzīmēties, – turp varat doties koviddrošā pastaigā kopā ar savu komandu.

Spēle risināsies 7 kārtās (21.janvāris-4.marts). Katru nedēlu tiks izspēlētas balvas. Piedalies vienā vai vairākās kārtās un saņem pārsteiguma balvas. Katras kārtas rezultāti un uzvarētāji tiks publicēti šajā lapā.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros, kā arī top ar mūsu draugu Brasas biedrības un Hospitāļu Ezītis miglā atbalstu.